OSK Konan | ul. Odlewnicza 7, 03-231 Warszawa | ul. Jaspisowa 9, 05-077 Warszawa | al. Władysława Reymonta 12A, 01-842 Warszawa | ul. Parkowa 3A, 05-110 Jabłonna

Prawo Jazdy - Kategoria B+E Warszawa

kategoria B
Samochód osobowy z przyczepą

Kategoria B+E

— 2 000 PLN

(Citroen Jumpy Space Tourer z przyczepą dwie osie)

  • jazdy doszkalające 200 PLN
  • kurs ekspresowy 2500 PLN
prawo jazdy kategoria b+e warszawa

Nasz kurs na kategorię B+E w Szkole Jazdy to specjalistyczne szkolenie, które umożliwia prowadzenie zestawów pojazdów składających się z samochodu osobowego (kategoria B) i przyczepy o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 750 kg. Jest to idealny wybór dla kierowców, którzy chcą rozszerzyć swoje umiejętności i możliwości na drodze, szczególnie przydatne dla osób planujących przewozić większe ładunki, np. na wakacje, do pracy czy na potrzeby rekreacyjne.

 

Wymagania i informacje o kursie:

 

Wiek:

Aby rozpocząć kurs na kategorię B+E, kandydat musi posiadać prawo jazdy kategorii B i mieć ukończone 18 lat. Kurs ten jest przeznaczony dla tych, którzy już potrafią prowadzić samochód i chcą poszerzyć swoje kwalifikacje o umiejętność prowadzenia zestawów pojazdów.

 

Rodzaj Pojazdu i Przyczepy:

Szkolenie praktyczne odbywa się na zestawach składających się z samochodu osobowego i przyczepy. Uczymy, jak bezpiecznie manewrować takim zestawem, prawidłowo go obsługiwać i parkować.

 

Część Teoretyczna:

Kurs zawiera część teoretyczną, która skupia się na zasadach prowadzenia zestawów pojazdów, bezpieczeństwie, a także specyfikach prawnych związanych z przewożeniem przyczep.

 

Część Praktyczna:

Praktyczna część kursu koncentruje się na nauce efektywnej i bezpiecznej jazdy zestawem pojazdów, w tym na technikach manewrowania, parkowania i jazdy w różnych warunkach drogowych.

 

Egzamin Państwowy:

Po ukończeniu kursu, kandydaci przystępują do egzaminu państwowego.

 

Bezpieczeństwo:

Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Nasi instruktorzy uczą, jak bezpiecznie i odpowiedzialnie prowadzić zestaw pojazdów, zwracając uwagę na specyficzne wyzwania i odpowiedzialność związane z taką jazdą.

 

Doświadczeni Instruktorzy:

Nasi instruktorzy to wykwalifikowani profesjonaliści z bogatym doświadczeniem w prowadzeniu zestawów pojazdów, którzy przekazują swoją wiedzę w sposób przystępny i angażujący.

 

Kurs na kategorię B+E to doskonała okazja do rozszerzenia swoich umiejętności i zwiększenia mobilności. Zapraszamy do naszej szkoły, gdzie w profesjonalnej atmosferze nauczysz się wszystkiego, co potrzebne, aby bezpiecznie i pewnie poruszać się po drogach z przyczepą. Zapisz się już dziś i odkryj nowe możliwości na drodze!

Powyższe informacje są wyłącznie informacją handlową i nie stanowią oferty w myśl artykułu 66,&1.Kodeksu Cywilnego. Ogłaszający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nie aktualność ogłoszenia.

515-702-484