OSK Konan | ul. Odlewnicza 7, 03-231 Warszawa | ul. Jaspisowa 9, 05-077 Warszawa | al. Władysława Reymonta 12A, 01-842 Warszawa | ul. Parkowa 3A, 05-110 Jabłonna

Prawo Jazdy - Kategoria C+E Warszawa

kategoria C
Samochód ciężarowy + przyczepa

Kategoria C+E

— 4 000 PLN

(praktyka 25h Daf LF 220 FA przyczepa tandem)

  • jazdy doszkalające 200 PLN
  • kurs ekspresowy 4500 PLN
prawo jazdy kategoria c+e warszawa

Nasz kurs na kategorię C+E w Szkole Jazdy to zaawansowane szkolenie, które umożliwia prowadzenie zestawów pojazdów składających się z samochodu ciężarowego (kategoria C) i przyczepy o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 750 kg. Jest to idealny wybór dla osób, które chcą rozwijać swoją karierę w branży transportowej i poszerzyć swoje umiejętności o prowadzenie większych i bardziej złożonych pojazdów.

 

Wymagania i informacje o kursie:

 

Wiek:

Aby rozpocząć kurs na kategorię C+E, kandydat musi posiadać prawo jazdy kategorii C i mieć ukończone 21 lat. Kurs ten jest przeznaczony dla doświadczonych kierowców ciężarówek, którzy chcą rozszerzyć swoje kwalifikacje.

 

Rodzaj Pojazdu i Przyczepy:

Szkolenie praktyczne odbywa się na zestawach składających się z samochodu ciężarowego i przyczepy. Uczymy, jak bezpiecznie manewrować takim zestawem, prawidłowo go obsługiwać i parkować.

 

Część Teoretyczna:

Kurs zawiera część teoretyczną, która skupia się na zasadach prowadzenia zestawów pojazdów, bezpieczeństwie, a także specyfikach prawnych związanych z przewożeniem przyczep.

 

Część Praktyczna:

Praktyczna część kursu koncentruje się na nauce efektywnej i bezpiecznej jazdy zestawem pojazdów, w tym na technikach manewrowania, parkowania i jazdy w różnych warunkach drogowych.

 

Egzamin Państwowy:

Po ukończeniu kursu, kandydaci przystępują do egzaminu państwowego.

 

Bezpieczeństwo:

Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Nasi instruktorzy uczą, jak bezpiecznie i odpowiedzialnie prowadzić zestaw pojazdów, zwracając uwagę na specyficzne wyzwania i odpowiedzialność związane z taką jazdą.

 

Doświadczeni Instruktorzy:

Nasi instruktorzy to wykwalifikowani profesjonaliści z bogatym doświadczeniem w prowadzeniu zestawów pojazdów, którzy przekazują swoją wiedzę w sposób przystępny i angażujący.

 

Kurs na kategorię C+E to doskonała okazja do rozwoju zawodowego w branży transportowej. Zapraszamy do naszej szkoły, gdzie w profesjonalnej atmosferze nauczysz się wszystkiego, co potrzebne, aby bezpiecznie i pewnie poruszać się po drogach jako kierowca zestawów pojazdów. Zapisz się już dziś i rozpocznij swoją karierę w transporcie ciężkim!

Powyższe informacje są wyłącznie informacją handlową i nie stanowią oferty w myśl artykułu 66,&1.Kodeksu Cywilnego. Ogłaszający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nie aktualność ogłoszenia.

515-702-484